Nabízíme - JR Systém

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nabízíme

Jednoúčelové stroje

Umíte sice vyrobit stroj, ale neumíte jej řídit? Jsme tu pro Vás, vdechneme Vašemu stroji život. Dle Vašich požadavků navrhneme optimální řešení, jak řídit motory, pneumatiku a servopohony. Osadíme nejvhodnější senzoriku a ostatní komponenty. Vytvoříme projektovou dokumentaci, vyrobíme rozvaděče a vše vzájemně propojíme. Systém naprogramujeme v moderním stylu a stroj oživíme. Důraz klademe na plnou diagnostiku (stroj umí do maximální míry určit vlastní závady), uživatelsky přívětivé ovládání a především jednoduchost a bezpečnost pro obsluhu.
Jsme schopni s našimi partnery vytvořit jednoúčelové stroje na klíč dle Vašeho zadání.
____________________________________________________________
CNC stroje

Nabízíme modernizaci starých CNC strojů nebo vývoj speciálních CNC strojů dle Vašich představ. Pro realizaci využíváme výhradně CNC systémy firmy Mitsubishi včetně pohonů a dalších komponent. Vyrobíme kompletní řízení od projektové dokumentace přes montáž až po oživení stroje. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis. Ve spolupráci s partnerskými firmami jsme schopni dodat stroj na klíč.
_____________________________________________________
Výroba rozvaděčů

Osadíme rozváděč dle Vámi dodané projektové dokumentace. Rozváděč otestujeme a předáme zákazníkovi včetně revize.
____________________________________________________________________________
Programování PLC, vizualizace

Nabízíme tvorbu software pro Vaše PLC automaty, především od výrobců Mitsubishi, Omron, AMiT, SAIA a dalších. Jsme schopni vytvořit vizualizaci dle Vašich požadavků, zejména na systémech ControlWeb a DetStudio, ale i dalších.


___________________________________________________________
 
Copyright 2017. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky